یوسف یوسف
9
1402/11/06

حجم بالا

عرض ادب خدمت دوستان عزیز عطر افشان سوالم این هست که آیا عطر های حجم بالا از لحاظ کیفیت ماندگاری و پخش بو برابر هست با حجم کم یا خیر و یا اینکه در برند های مختلف این موضوع متفاوت هست ؟ 

مهربد مهربد
1402/11/06

درود و احترام فراوان

دوست خوبم حجم عطر ربطی به پخش و ماندگاری نداره.برای مثال اکوا دی پارما ۱۰۰ میل با ۱۸۰ میل هیچ فرقی از لحاط رایحه و پخش و ماندگاری نداره

یوسف یوسف
1402/11/06
در پاسخ به مهربد :

درود و احترام فراوان

دوست خوبم حجم عطر ربطی به پخش و ماندگاری نداره.برای مثال اکوا دی پارما ۱۰۰ میل با ۱۸۰ میل هیچ فرقی از لحاط رایحه و پخش و ماندگاری نداره

آخه میدونید الان ch men prive تو همین سایت ۱۰۰ میلش 6300 هست در حالی که ۱۵۰ میلش ۷ تومن واسه همین تو شک بودم واسه خریدش 

مهربد مهربد
1402/11/06
در پاسخ به یوسف :

آخه میدونید الان ch men prive تو همین سایت ۱۰۰ میلش 6300 هست در حالی که ۱۵۰ میلش ۷ تومن واسه همین تو شک بودم واسه خریدش 

در کل برندهایی که عطرهارو در حجم های مختلف ارائه میدن قیمت حجم کمتر و بیشتر تفاوت فضایی با هم نداره

برای مثال اگر اکوا دی پارما لدر ۱۰۰ میل ۶ تومن باشه ۱۸۰ میلش ۸ تومنه

یوسف یوسف
1402/11/06
در پاسخ به مهربد :

در کل برندهایی که عطرهارو در حجم های مختلف ارائه میدن قیمت حجم کمتر و بیشتر تفاوت فضایی با هم نداره

برای مثال اگر اکوا دی پارما لدر ۱۰۰ میل ۶ تومن باشه ۱۸۰ میلش ۸ تومنه

این اختلاف قیمت که فرمودید منطقی هست اما بابت ۵۰ میل بیشتر در عطر ۶ میلیونی اونم با ۷۰۰ هزار تومن یکم غیر منطقی به نظر میومد . بازم ممنون 

یوسف یوسف
1402/11/07
در پاسخ به مهربد :

درود و احترام فراوان

Amirhossein Amirhossein
1402/11/07
در پاسخ به یوسف :

سلام وقتتون بخیر.

بعضی موارد ممکنه به تاریخ تولید عطر مربوط بشه. مثلا 100 میل، تولید قدیمی تر باشه و 150 میل تولید جدیدتر و این موضوع اختلاف قیمت بینشون رو کاهش میده. از اونجایی که اکثر تولید های قدیمی تر، پخش و ماندگاری و شاید کیفیت بالاتری داشته باشند در مقایسه با تولید های جدید از قیمت بالاتری هم برخوردارند.

یوسف یوسف
1402/11/07
در پاسخ به Amirhossein :

سلام وقتتون بخیر.

بعضی موارد ممکنه به تاریخ تولید عطر مربوط بشه. مثلا 100 میل، تولید قدیمی تر باشه و 150 میل تولید جدیدتر و این موضوع اختلاف قیمت بینشون رو کاهش میده. از اونجایی که اکثر تولید های قدیمی تر، پخش و ماندگاری و شاید کیفیت بالاتری داشته باشند در مقایسه با تولید های جدید از قیمت بالاتری هم برخوردارند.

بله متوجه شدم ممنونم دوست خوبم 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟