چیناسکی چیناسکی
10
1403/01/11

عمیق ترین هایتان

عمیق ترین عطرهای که داشتید چه بوده؟ چیزی بیشتر از یک بو.

چند وقته هرچی عطر تست میکنم عمقی نداره و فقط با تق هقمس و استرکوس تونستم قدم بزنم و وارد دنیاش بشم. عطری که جهان خودشو بسازه و دستم رو بگیره بگه بیا داخل.

شهرزاد شهرزاد
1403/01/12

راستش برای من همیشه فقط یک عطر برازنده این نام بوده. Hypnotic Poison دیور. تلخ و در عین حال شیرین، قدیمی و در عین حال مدرن، گورماند و در عین حال بوی کیک خالی ندادن و جذاب بودن. تنها مشکل اینه که پخش بوش رو در سالهای اخیر کاهش دادن (در تولیدات جدید.) بنابراین من دائما به دنبال کپی های خوبش هستم که در نهایت هیچ کدوم مثل خودش درنمیان. 

در پاسخ به جهاندیده :

Grand Soir #میسون فرانسیس کورکجان گرند سویر Grand Soir 

به عکس پروفایلتون هم میاد

متاسفانه قیمت عطر های فرانسیس کورکجان عزیز رو فقط پسر شاه میتونه پرداخت کنه.

melika melika
1403/01/13

سوالتون منو یاد کوکونویر انداخت 

منتظرت میذاره تا باهاش کم کم ارتباط بگیری و به رایحه ملایم اخر برسی هرچند عطر زنانه است ولی به عقیده بنده آقایون هم میتونن استفاده کنن. 

Coco Noir #شنل کوکو نویر Coco Noir 

یه عطر است برند اجمل بنام مزیان . تستش کن

یه عطر است برند اجمل بنام مزیان . تستش کن

درود بر شما

اگر منظورتون اینه که عطرها صرفا از یک رایحه فراتر می روند و تبدیل به کاراکتر می شوند برای من

عود وود تامفورد عطر سنگین ترین مهمان یک ضیافت است

اپیک امواج عطر شیک ترین فرد حاضر در این مهمانی ست

توباکو عود تامفورد عطر مهمانی ست که تنها روی میز گوشه سالن نشسته و بطری بغلی و پاکت سیگارش روی میز است. می نوشد و دود میکند بی توجه به روند مهمانی. در حالی که همه حتی زیرچشمی حواسشان به او هست. 

الف.ر ش الف.ر ش
1403/02/24

عمیق ترینها برای من آنهایی بودند که تصویر سازی شخصی تونستم ازشون داشته باشم، با کمک عمق خاطرات و حافظه بویاییم:

تاور ۰۲

امواج ممویر

کژال وارک

و بشکل ناقصی: گوچی گیلتی ابسولوت

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟